Ve čtvrtek 26. června 2026 jsme se naposledy v tomto školním roce společně sešli v naší venkovní učebně, kde proběhlo slavnostní ukončení školního roku.
Úvodního slova se ujal pan starosta, který si i letos našel čas přijít mezi naše žáky. Dětem poděkoval za jejich celoroční práci, popřál jim krásné prázdniny a na závěr je potěšil sladkou odměnou.
Poté přišla chvíle, na kterou se všichni těšili – rozdávání vysvědčení. Nechyběly ani drobné dárečky, úsměvy, poděkování a samozřejmě i loučení. Za námi je další školní rok plný nových poznatků, společných zážitků, výletů, projektů i krásných okamžiků, na které budeme rádi vzpomínat.
Děkujeme všem žákům za jejich snahu, rodičům za podporu a spolupráci a také všem, kteří se během celého roku podíleli na životě naší školy.
Přejeme všem dětem i jejich rodinám pohodové letní prázdniny plné slunce, dobrodružství, odpočinku a krásných zážitků. Především přejeme pevné zdraví a těšíme se, že se po prázzdninách opět setkáme plní energie v novém školním roce.









